Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Дитячий садок – це перша ланка навчально-виховної системи Колегіуму. В садочку ми працюємо над тим, щоб створити умови які сприятимуть духовно-моральному, інтелектуальному, творчому та фізичному розвитку дитини. Виховуючи та навчаючи дитину в  атмосфері любові та поваги ми прагнемо сформувати в ній психологічну та мотиваційну готовність до школи.

  Ми є альтернативним дитячим садочком з англомовним середовищем для дітей віком від 3 до 6 років. Дітки займаються у невеликих групах, поділених за віковим принципом.  План занять спрямований на розвиток інтелекту, емоційної, моторної та мовної сфер, а також сенсорних здібностей дитини.

  Для нас є важливим всебічний розвиток кожної дитинки, тому ми пропонуємо дітям повну дошкільну освіту, навчання з носіями англійської мови, музичний клас, загально-фізичну підготовку та нагляд медичної сестри, щоденні прогулянки та сезонні розважально-пізнавальні заходи з досвідченими вихователями та педагогами.  

Приєднуйтесь до нас!

Режим роботи:

з 8:30 до 13:00 – скорочений день,

з 8:30 до 19:00 – повний день. 

 

 

Вартість (без урахування харчування) – 6200 грн. за скорочений день

                                                                     7000 грн. за повний день                                                                                              

Додаткова інформація за телефоном:  

+380 63 710 2270, Олена Володимирівна.

 

 Адреса:
м. Київ, Оболонський район,
вул. Героїв Сталінграду, 14-г
 
Телефон: 063 710 22 70
 
 
 
 

  Альтернативний Західний Колегіум – це навчально-виховний комплекс, якій вміщує в себе початкову школу, групу продовженого дня, лінгво-школу, дитячий садок, курс підготовки до школи, творчу майстерню, музичний клас та спортивні секції.

  Колегіум заснувала команда педагогів, які вже десять років працюють в сфері виховання та навчання дітей. Нас об’єднує спільне бажання створити навчальний заклад, який і учні і вчителі відвідуватимуть з радістю, в якому панує атмосфера доброзичливості, любові та поваги.

  Ми прагнемо зробити роки навчання дітей щасливими, корисними та результативними. Наша команда працює над тим, щоб створити інтелектуальний, духовний та культурний простір для всебічного розвитку дітей, простір, в якому діти зможуть розкрити свій потенціал, творчі можливості, а головне вивільнити найкращі якості своєї особистості. Велику увагу ми приділяємо вихованню в наших дітках високих моральних якостей, таких як: любов, дружелюбність, повага, милосердя, співчуття, прощення, пошана батьків, сімейність та ін.

 

У Колегіумі діти перебувають з 8:30 до 19.00 - вчаться, займаються творчістю, відпочивають, створюють проекти та спілкуються. Перерви, прогулянки та спортивні ігри допомагають досягати розумного балансу  у навчальному процесі.  А літом всіх чекає спортивно-оздоровчий літній табір.

Наша мета - щоб наші вихованці росли здоровими, високоморальними, ерудованими, здатними досягти успіху в житті - незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту - в Україні або за кордоном.

Приєднуйтесь до нас.

Продовжується набір у 1, 2, 3 та 4 класи на 2019-2020 навчальний рік!

Альтернативний Західний Колегіум - це альтернативна приватна школа з інноваційним підходом до навчально-виховного процесу. 
Педагогічний склад - медалісти, відмінники навчання, аспіранти, педагоги з багаторічним досвідом роботи.

Діти навчаються за програмою Міністерства освіти України з поглибленим вивченням англійської мови із зануренням у англомовне середовище.
початкова школа у києві

Для нас важливим є інтелектуальний, духовно-культурний та спортивний розвиток кожної дитини, тому ми пропонуємо дітям:

  • навчання у класах по 8-10 учнів з досвідченими вчителями, які люблять і поважають дитину,
  • поглиблене вивчення англійської мови,
  • заняття з історії Запорізького козацтва, 
  • заняття з основ православ'я, 
  • музичний клас, 
  • тренування у спортивній секції зі змішаних єдиноборств,
  • щоденні прогулянки та регулярні розважально-пізнавальні заходи.

частна школа у києві

Режим роботи:

з 8:30 до 13:00 – скорочений день,

з 8:30 до 19:00 – повний день.

 

Вартість навчання (без урахування харчування) - 6200 грн скорочений день

                                                                                    - 7000 грн повний день

 

Дочірні категорії

Вас вітає АЗК

Наше кредо:

Щаслива дитина - щаслива родина, щаслива родина - щаслива країна!

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.