Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Альтернативний Західний Колегіум – це навчально-виховний комплекс, якій вміщує в себе початкову школу, групу продовженого дня, лінгво-школу, дитячий садок, курс підготовки до школи, творчу майстерню, музичний клас та спортивні секції.

  Колегіум заснувала команда педагогів, які вже десять років працюють в сфері виховання та навчання дітей. Нас об’єднує спільне бажання створити навчальний заклад, який і учні і вчителі відвідуватимуть з радістю, в якому панує атмосфера доброзичливості, любові та поваги.

  Ми прагнемо зробити роки навчання дітей щасливими, корисними та результативними. Наша команда працює над тим, щоб створити інтелектуальний, духовний та культурний простір для всебічного розвитку дітей, простір, в якому діти зможуть розкрити свій потенціал, творчі можливості, а головне вивільнити найкращі якості своєї особистості. Велику увагу ми приділяємо вихованню в наших дітках високих моральних якостей, таких як: любов, дружелюбність, повага, милосердя, співчуття, прощення, пошана батьків, сімейність та ін.

 

У Колегіумі діти перебувають з 8:30 до 19.00 - вчаться, займаються творчістю, відпочивають, створюють проекти та спілкуються. Перерви, прогулянки та спортивні ігри допомагають досягати розумного балансу  у навчальному процесі.  А літом всіх чекає спортивно-оздоровчий літній табір.

Наша мета - щоб наші вихованці росли здоровими, високоморальними, ерудованими, здатними досягти успіху в житті - незалежно від того, де вони будуть продовжувати освіту - в Україні або за кордоном.

Приєднуйтесь до нас.

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.