Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Повітря – це наше життя, без нього не існував би жодний організм на нашій планеті. Його неможливо побачити, чи відчути на дотик, проте його важливість надзвичайна. Кисень, що знаходиться у повітрі є найголовнішим компонентом, якого ми так потребуємо. Без нього ми зможемо прожити максимум декілька хвилин. Найбільша ж його потреба виникає у дітей та спортсменів. Проте швидкість процесу засвоєння змінюється під впливом багатьох зовнішніх факторів.

  У великих містах об’єм кисню у повітрі може знижуватися до 17-18%, якщо метеорологічні умови несприятливі, то до 12-15%. Звичайно, впливають на навколишнє середовище і вихлопні гази від автомобілів. Через це ми вдихаємо не кисень, а оксид вуглецю. 21,3% - це норма кисню у повітрі для нормального функціонування організму, але у міських приміщеннях та квартирах вона становить лише 20%. Виникає питання: Як наситити дитячий організм киснем, живучи у великому місті? Пропонуємо розглянути альтернативні рішення:

· Дихальна гімнастика. Маленькі діти схильні до захворювань лор органів через недостатньо гарний імунітет. Щоб протистояти хворобам та зміцнити здоровєя можна привчити дитину до виконання нескладних, проте ефективних вправ дихальної гімнастики. Кисень, що надходить в організм через кров розповсюджується по всім органам та позитивно на них впливає, оздоровлюючи в свою чергу дихальну, нервову, судинну систему та головний мозок. Це пояснюється тим, що дихальні вправи прискорюють процес засвоєння кисню у кров. Робити вправи необхідно двічі на день. В теплу пору року найкраще їх проводити на свіжому повітрі, наприклад, в парку, чи лісі, якщо є така можливість. Коли холодно, можна займатися вдома, проте не забудьте заздалегідь провітрити кімнату. Комплекс вправ має тривати до 15 хв. Вранці їх можна підключити до звичайної зарядки, а ввечері перед сном, (після вечері має пройти не менше години).

Детальніше...

  Прозора, життєдайна, рятуючи, чарівна, кришталева … Всі ці слова передають різні грані такої необхідної речовини, як вода.

· Вона може перевтілюватися у три різних стани: лід, пар та рідина.

· Молекули води володіють такою властивістю, як водна пам'ять. Вони закарбовують на собі всі ті інформативні відомості з якими контактувала вода.

· Позитивно впливає на мислення на фізичну активність. При недостатності води падає рівень концентрації уваги, а також дитина починає швидко втомлюватися.

  Вода – є основою життя всіх живих організмів на Землі. Вона займає 4/5 земної поверхні та 2/3 людського тіла. Саме за рахунок води наші клітини організму можуть оновлюватися та якісно функціонувати. Її об’єм в клітині обумовлює швидкий обмін речовин, що значиться на гарному самопочутті та здоров’ї кожної дитини. Давайте, детальніше розглянемо, де саме дможуть контактувати з водною стихією.

Детальніше...

  Психологи затверджують, що любов – це головна емоційна потреба людини. Заради неї ми підкорюємо гори, перепливаємо моря, пересікаємо пустелі та долаємо усі труднощі. Коли в родині народжується довгоочікувана дитина і її виховують в любові, вона росте повноцінною особистістю.

  Все наше життя ми будуємо відносини з безліччю людей (батьки, друзі, колеги, чоловік/жінка). Від наших стосунків з оточуючими людьми залежить наше життя. Якщо у вас не налагоджені відносини з вашим босом, навряд чи ви довго затримаєтесь на вашій посаді, а то й на фірмі. Погані стосунки з друзями не дадуть належної насолоди від спілкування, ви не зможете повноцінно довіряти один одному. Одним словом, наші відносини можуть як сприяти розвитку, так і руйнувати  наше життя. Тому дуже важливо щоб стосунки в сім’ї завжди були відвертими та наповненими безмежною любов’ю.

Детальніше...

  Виховання дітей дуже важливий і не простий процес. Кожен день батьки стикаються з розмаїттям нових незвичайних ситуацій. Ви вкладаєте всю свою душу і серце, щоб виховати особистість. З самого народження діти потребують максимум вашої уваги та турботи, було б помилково вважати, що з часом ці потреби зменшуються, а й потім зовсім сходять нанівець. Поки батьки живі, діти залишаються їх дітьми, змінюються лише потреби.  Ваші дорослі самостійні діти також потребують вашої участі у їхньому житті, проте тепер вона обмежена лише підтримкою та порадами на словах.

  Всі вікові етапи дорослішання дітей та ваші відносини супроводжуються конфліктними ситуаціями. Це нормально, адже конфлікт – це зіткнення протилежних поглядів на ситуацію. І якщо в дитинстві це якість незначні розбіжності, найчастіше пов’язані з бажанням проявити свою самостійність, то чим далі, конфлікти набувають більш серйозного характеру.  Нажаль досить часто вони супроводжуються сварками. Ось це вже аж ніяк не норма. Чи реально справитися без сварок? Так, проте слід прикладати зусилля, а головне бажання вислухати один одного, поглянути на ситуацію з іншого боку, як важко б це не було. Що нам заважає це робити? Головний наш ворог – це наші негативні емоції, гнів, що наче б то затуманює здоровий глузд, відбирає усяке бажання слухати дитину, а хочеться лише кричати, та обвинувачувати один одного.

Детальніше...

  Працьовитість - це та якість, що допоможе вашій дитині втілювати безліч ідей в реальність, отримувати задоволення від роботи, а не тільки чекати вихідних, жити самостійно, і не шукати чиєїсь матеріальної підтримки, цінувати гроші, легко справлятися з життєвими труднощами.

  Якщо з дитинства не привчити дитину до праці, то в дорослому житті вона буде безпорадною. Як багато навколо ми можемо спостерігати дорослих людей, що не можуть справлятися зі своїми обов'язками на роботі, поводяться безвідповідально, постійно лінуються і тільки й чекають перерви на каву. Це сталося не випадково, всі вони не були навчені в дитинстві працьовитості, а тепер страждають від цього. Якщо вашій дитині вже більше 3 років, саме час почати формувати в ньому цю якість.

  Трохи вікових особливостей

  До 3 років у дитини розвиваються розрізнені функції, тому варто ще почекати.

  З 3 до 6 років мозок малюка керує роботою рук. Слід починати давати посильні завдання вашим дітям. Якщо ж цього не станеться, не сумнівайтеся, безліч нереалізованої енергії дитина виплесне на пустощі і баловство. Важливо щоб енергія дитини знаходила вихід в організованій праці, інакше можуть виникнути відхилення в розвитку. Він стане примхливим і нестерпним, але не варто це списувати на пороки.

Детальніше...

Козацтво – братерство людей, об’єднаних особливим станом духу і свідомості, моральності та моралі.

Славне минуле Козацтва, справи і заповіти предків дають нам право з гордістю говорити:
«Слава Тобі, Господи, що ми козаки!»

В Козацтві спільне завжди було вище особистого. Козаки завжди служили рідній землі, Вірі Православній, своєму народу і державі.

Детальніше...

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.