Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Психологи затверджують, що любов – це головна емоційна потреба людини. Заради неї ми підкорюємо гори, перепливаємо моря, пересікаємо пустелі та долаємо усі труднощі. Коли в родині народжується довгоочікувана дитина і її виховують в любові, вона росте повноцінною особистістю.

  Все наше життя ми будуємо відносини з безліччю людей (батьки, друзі, колеги, чоловік/жінка). Від наших стосунків з оточуючими людьми залежить наше життя. Якщо у вас не налагоджені відносини з вашим босом, навряд чи ви довго затримаєтесь на вашій посаді, а то й на фірмі. Погані стосунки з друзями не дадуть належної насолоди від спілкування, ви не зможете повноцінно довіряти один одному. Одним словом, наші відносини можуть як сприяти розвитку, так і руйнувати  наше життя. Тому дуже важливо щоб стосунки в сім’ї завжди були відвертими та наповненими безмежною любов’ю.

  Кожен з нас спілкується на своїй мові любові. Що це за мова така?! Чи помічали ви колись, як кожен з нас по різному реагує на одні й ті самі прояви любові. Хтось може бути в захваті від щирої розмови, когось же відверте спілкування аж ніяк не надихає, проте людина цінує навіть незначну допомогу. Так і наші діти, кожен з них індивідуальний, до нього потрібен особистісний підхід.

  Пропонуємо детальніше розібратися з проявами любові.  Всього існує 5 проявів (мов) любові: слова заохочення, час, подарунки, допомога, дотик. Автором даної ідеї є Гарі Чепмен, саме цю ідею він розкрив в своїй книжці «П’ять мов любові». І що дуже приємно, то це те що ви можете скористуватися даними порадами не лише завойовуючи серце вашої дитини, а й кожної дорогої вам людини. Поїхали! 

  Слова заохочення.

Ваша дитина часто показує вам свої малюнки, щоб ви її похвалили, розказує про свої перемоги, очікуючи реакції, а не отримавши її засмучується. Будьте впевнені це її мова любові. Вашому сину чи донечці необхідно чути від вас підбадьорення та похвалу.

  Час.

Дітям у яких ця мова головна дуже важлива ваша увага, хоча б трохи поспілкуватися про те як пройшов день в школі, що нового вони дізналися, розказати як пройшла екскурсія в музей, чи переглянути улюблений мультфільм разом. Це зовсім не складно, просто забудьте на якийсь час про оточуючі турботи та повноцінно присвятіть свій час своєму чаду.

  Подарунки.

Подарунки люблять всі без сумніву, проте придивіться, якщо це мова вашої дитини, то вона буде обожнювати не лише їх приймати, а й робити їх самостійно. Не обов’язково часто купувати дорогі іграшки, тут головне ваша увага, ефект сюрпризу. Діти, що розмовляють на цій мові, також оцінять різноманітні приємні несподіванки, подорожі.

  Допомога.

Прослідкуйте, ваш малюк самостійно пропонує вам допомогу, в той час як інших дітей важко допроситися. Він з радістю несе пакуночок з магазину, пропонує помити посуд і завжди радіє, коли ви допомагаєте йому, тоді це його мова.

  Дотик.

Сосуд любові  цих діток наповнюється, коли ви їх обіймаєте, цілуєте, берете за руку.

Як дізнатися на якій мові спілкуються ваші діти?

  • Проаналізуйте, яким чином вони виявляють свою любов.
  • Спробуйте по черзі проявляти усі мови, виявіть на яку з них емоційний відгук буде найбільшим.
  • Перегляньте за відсутності чого (слова заохочення, час, допомога, подарунки, дотик) ваша дитина буде засмучена.

  Не дивуйтесь, якщо ваша дитинка відреагує на декілька проявів, мова любові може бути не одна. А головне не забудьте, віднайти також і свою мову та мову ваших близьких, тоді ваші стосунки стануть ще більш близькими та відвертими.

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.