Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Прозора, життєдайна, рятуючи, чарівна, кришталева … Всі ці слова передають різні грані такої необхідної речовини, як вода.

· Вона може перевтілюватися у три різних стани: лід, пар та рідина.

· Молекули води володіють такою властивістю, як водна пам'ять. Вони закарбовують на собі всі ті інформативні відомості з якими контактувала вода.

· Позитивно впливає на мислення на фізичну активність. При недостатності води падає рівень концентрації уваги, а також дитина починає швидко втомлюватися.

  Вода – є основою життя всіх живих організмів на Землі. Вона займає 4/5 земної поверхні та 2/3 людського тіла. Саме за рахунок води наші клітини організму можуть оновлюватися та якісно функціонувати. Її об’єм в клітині обумовлює швидкий обмін речовин, що значиться на гарному самопочутті та здоров’ї кожної дитини. Давайте, детальніше розглянемо, де саме дможуть контактувати з водною стихією.

  Водний баланс. Як тільки прокинулася дитина їй потрібно випити склянку води, щоб розбудити її шлунок та організм в цілому. Не слід змішувати воду з їжею, пити слід за 30 хв. до прийому їжі, або через 30 хв. після. Під час занять в школі також слід пити достатньо рідини. Найкраще для поповнення водного балансу буде звичайна вода, або зелений, чи трав’яний чай без цукру. Щоб привчити дитину пити воду протягом дня, необхідно просто подавати власний приклад, так як молоде покоління швидко переймає усі звички. Звичайно, необхідна наявність чистої водички, тому скрізь, куди б ви не йшли на прогулянку, чи в школу, давайте пляшечку води дитині з собою.

  Однією з найкорисніших видів фізичних навантажень є плавання. Воно поєднує у собі силове, аеробне та кардіонавантаження. Воно чинить оздоровлюючий та загальнозміцнюючий вплив на дитячий організм. Найбільш впливаючи на всі групи м’яз в тому числі і наш основний – серце. В теплі пори року майже всі дітки відпочивають на морі, чи їздять до дитячого табору до річки, де активно приймають сонячні ванни та багато плавають у водоймах. Проте не слід забувати, що плавати можна увесь рік, просто слід обрати гарний дитячий басейн. Таким чином діти стануть більш загартованими, їх імунітет стане сильнішим і зможе краще протистояти різноманітним вірусам та бактеріям.

  Обтирання та обливання холодною водою. Досить маленька кількість батьків наважується на такий вид загартування дітей, обґрунтовуючи ризиками, що виникають при контакті з холодною водою. Проте, як і всі інші види загартування, його слід починати з комфортних та звичних температур, які потім поступово знижуються. Через кожні 3-4 дні знижуйте температуру, так за 1-2 місяці ви дійдете до найхолоднішої. Перший тиждень після обливання слід розтиратися рушником, а потім зовсім не витиратися. Плівка води, що залишається на тілі буде проникати у шкіру та чинити оздоровлюючий вплив.

Ввечері, коли дитина приймає ванну, корисним буде додати морську сіль та пару крапель аромамасел у воду. Таким чином, окрім позитивного впливу на тіло, соляне повітря буде позитивно впливати на дихальні шляхи. Щодо масел, то слід обирати ті, що чинять розслаблююче та заспокійливо (лавандове, сандалове, трояндове, ромашкове).

  Кожен день ми взаємодіємо з водною стихією, нехай і наше молоде покоління в повній мірі відчує її оздоровлюючі та життєдайні властивості.

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.