Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Повітря – це наше життя, без нього не існував би жодний організм на нашій планеті. Його неможливо побачити, чи відчути на дотик, проте його важливість надзвичайна. Кисень, що знаходиться у повітрі є найголовнішим компонентом, якого ми так потребуємо. Без нього ми зможемо прожити максимум декілька хвилин. Найбільша ж його потреба виникає у дітей та спортсменів. Проте швидкість процесу засвоєння змінюється під впливом багатьох зовнішніх факторів.

  У великих містах об’єм кисню у повітрі може знижуватися до 17-18%, якщо метеорологічні умови несприятливі, то до 12-15%. Звичайно, впливають на навколишнє середовище і вихлопні гази від автомобілів. Через це ми вдихаємо не кисень, а оксид вуглецю. 21,3% - це норма кисню у повітрі для нормального функціонування організму, але у міських приміщеннях та квартирах вона становить лише 20%. Виникає питання: Як наситити дитячий організм киснем, живучи у великому місті? Пропонуємо розглянути альтернативні рішення:

· Дихальна гімнастика. Маленькі діти схильні до захворювань лор органів через недостатньо гарний імунітет. Щоб протистояти хворобам та зміцнити здоровєя можна привчити дитину до виконання нескладних, проте ефективних вправ дихальної гімнастики. Кисень, що надходить в організм через кров розповсюджується по всім органам та позитивно на них впливає, оздоровлюючи в свою чергу дихальну, нервову, судинну систему та головний мозок. Це пояснюється тим, що дихальні вправи прискорюють процес засвоєння кисню у кров. Робити вправи необхідно двічі на день. В теплу пору року найкраще їх проводити на свіжому повітрі, наприклад, в парку, чи лісі, якщо є така можливість. Коли холодно, можна займатися вдома, проте не забудьте заздалегідь провітрити кімнату. Комплекс вправ має тривати до 15 хв. Вранці їх можна підключити до звичайної зарядки, а ввечері перед сном, (після вечері має пройти не менше години).

· Провітрювання приміщення. Урбаністичний спосіб життя вже позначився не лише на дорослих, але й на дітей. Найчастіше на вулицю ми виходимо для того, щоб кудись дібратися. Прогулянки дітлахів на свіжому повітрі стали значно коротшими. Підростаюче покоління обирає комфортне приміщення та відпочинок з гаджетами, аніж активну прогулянку за межами дому. В той час, як металопластикові вікна зовсім не пропускають кисень. Тому слід не забувати провітрювати приміщення по декілька разів на день, не переохолоджуючи його. Для більшої ефективності слід робити 10 хвилинні протяги. За умови якісного провітрювання ви збережете дітей від негативного впливу шкідливих речовин, що накопичуються у повітрі.

· Прогулянки на вулиці. Це досить банальне рішення, але його важливість неможливо переоцінити. Якщо у вас не має часу кожен день гуляти з вашими дітьми на вулиці, потурбуйтесь хоча б нагадати про таку необхідність. Щоб збільшити час перебування на вулиці ви можете ходити пішки до школи, чи садочку. На вихідних частіше обирайте сімейні розваги на свіжому повітрі (спортивні ігри, походи з ночівлею в палатках, прогулянки біля річки).

· Кисневі коктейлі. Що вони з себе представляють? Обраний вами напій доводиться до стану пухкої, мов хмаринка, пінки, шляхом насичення киснем. Найчастіше такі коктейлі роблять із фрешів без м’якоті, фіто чаїв, чи мінеральних або вітамінних сумішей. Кисень засвоюється через травний тракт, тим самим

витісняючи шкідливі речовини з клітин та тканин. Він позитивно впливає не лише на шлунок, а на всі системи та органи. Великий плюс у тому, що більшості дітей прийдеться до смаку такий смачний десерт.

· Ароматерапія виникла у Франції в 20 ст. Представляє собою уміле використання ефірних олій для фізичного та психологічного оздоровлення організму. Є декілька способів ароматерапії: додавання масел у ванну, при масажі та у аромалампи. Найефективнишими є ті, де є подвійне засвоєння олій через шкіру та дихальні шляхи, тобто це ванни та масаж. Перед тим, як обрати масло проконсультуйтеся з лікарем, аби воно не стало алергеном для вашої дитини. Заздалегідь дізнайтеся про властивості масел, так як кожне має свої специфічні якості.

  Бажаємо Вам та Вашим дітлахам міцного здоров’я!

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.