Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

Запрошуємо хлопчиків та дівчаток до дитячого літнього табору.

  Денний літній табір при Альтернативному Західному Колегіумі - це сучасний, патріотичний і розважальний відпочинок, спрямований на культурний, спортивний та інтелектуальний розвиток кожної дитини.  

  Програма відпочинку зосереджена на формуванні і розвитку творчих, комунікативних, спортивних та інтелектуальних здібностей дітей. Це і пізнавальні виїзні заходи, ігрові програми, спортивні змагання, а також заняття з викладачем французької мови. 

  На Вас чекає дружна команда педагогів, з якою у Вас буде можливість зануритися в дивовижне пізнання історії України, Києва, а також Запорізького козацтва. 

 

  Режим роботи табору - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00.

 

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.