Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

  Дитячий садок – це перша ланка навчально-виховної системи Колегіуму. В садочку ми працюємо над тим, щоб створити умови які сприятимуть духовно-моральному, інтелектуальному, творчому та фізичному розвитку дитини. Виховуючи та навчаючи дитину в  атмосфері любові та поваги ми прагнемо сформувати в ній психологічну та мотиваційну готовність до школи.

  Ми є альтернативним дитячим садочком з англомовним середовищем для дітей віком від 3 до 6 років. Дітки займаються у невеликих групах, поділених за віковим принципом.  План занять спрямований на розвиток інтелекту, емоційної, моторної та мовної сфер, а також сенсорних здібностей дитини.

  Для нас є важливим всебічний розвиток кожної дитинки, тому ми пропонуємо дітям повну дошкільну освіту, навчання з носіями англійської мови, музичний клас, загально-фізичну підготовку та нагляд медичної сестри, щоденні прогулянки та сезонні розважально-пізнавальні заходи з досвідченими вихователями та педагогами.  

Приєднуйтесь до нас!

Режим роботи:

з 8:30 до 13:00 – скорочений день,

з 8:30 до 19:00 – повний день. 

 

 

Вартість (без урахування харчування) – 6200 грн. за скорочений день

                                                                     7000 грн. за повний день                                                                                              

Додаткова інформація за телефоном:  

+380 63 710 2270, Олена Володимирівна.

 

Copyright © 2019 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.