Що таке альтернативна школа?


Альтернативна школа – це орієнтація на вашу дитину та її індивідуальність, сучасні методи навчання, високий рівень знань та соціалізації серед однолітків, можливість навчатися та розвиватися у комфортних умовах з високо кваліфікованими вчителями. Діти, що навчаються в альтернативних школах засвоюють матеріал шкільної програми досить продуктивно, і вже в юному віці володіють великим обсягом знань та навичок.

1: Наконец-то гора с плеч, я нашла хорошую школу для сына. Искала именно частную школу. Довольна стоимостью за обучение (для нас немаловажный фактор), пообщалась с руководством и преподавателями, могу сказать, что все приятные, открытые люди, обещают качественный уровень обучения. Атмосфера в школе располагает, не боюсь, что с ребенком может что-то случится.

Елена, мама первоклассника.

 

2: Ми визначились з вибором школи для доньки, вже віднесли всі документи. Дуже сподобалась вчителька і мені, і донечці, щира, відкрита, розуміюча з досвідом роботи. У школі надали нам всю необхідну інформацію, все зрозуміло. Готуємось до першого дзвоника.

Марина, мама першокласниці.

Copyright © 2018 Альтернативний Західний Колегіум  Rights Reserved.